Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie 21 woreczków z marihuaną i kilka z amfetaminą. Mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 3 lat więzienia.

W środę, 13 lutego policjanci Wydziału Kryminalnego na terenie miasta zatrzymali 27-letniego ostrowianina, który miał przy sobie narkotyki. Mężczyzna wydał policjantom 21 woreczków z zielonym suszem i 4 woreczki z białym proszkiem.                 

Przeprowadzone testy narkotykowe wykazały, że ujawnione substancje to marihuana i amfetamina. 27-latek został zatrzymany i przewieziony do ostrowskiej komendy. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych.

Zgodnie z prawem, za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.