Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrów Wielkopolski

Policjant z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, dzisiaj wracając do domu po zakończonej służbie, odnalazł zaginionego mężczyznę. 69-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego cały i zdrowy wrócił do domu.

Wczoraj, 26 lutego tuż przed 23:00 oficer dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 69-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego. Z relacji siostry zaginionego wynikało, że mężczyzna w poniedziałek, 25 lutego w godzinach wieczornych wyszedł z domu nie mówiąc dokąd idzie.

Ostrowscy policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny i rozpoczęli poszukiwania, m. in. zostały sprawdzone dworce, szpital, przystanki autobusowe, ustalono monitoring i dysponowano policjantów w miejsca w których mógłby przebywać zaginiony.

Dzisiaj, kilkanaście minut po godzinie 14:00 policjant z Wydziału Kryminalnego wracając na do domu po zakończonej służbie, zauważył zdezorientowanego mężczyznę. Jego wygląd odpowiadał rysopisowi zaginionego. Szybko okazało się, że to zaginiony mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyzna został przekazany pod opiekę rodziny i bezpiecznie wrócił do domu.