Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrów Wielkopolski

Ludzkie życie ma wartość największą. Wiedzą o tym ostrowscy policjanci, którzy każdego dnia i każdej nocy dbają o bezpieczeństwo, chroniąc zdrowie i życie mieszkańców powiatu. Wczoraj, 7 kwietnia około godziny 18:00 dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu z zamiarem targnięcia się na swoje życie. Szybka interwencja policjantów zapobiegła tragedii.

Po uzyskaniu informacji, o tym, że młody mężczyzna wyszedł z domu z zamiarem targnięcia się na swoje życie policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim natychmiast podjęli interwencje i rozpoczęli poszukiwania. Po uzyskaniu informacji, gdzie 32-latek może przebywać mundurowi z Wydziału Prewencji asp. Krystian Makowiecki oraz st. sierż. Tomasz Panek natychmiast udali się w rejon torowiska. Policjanci zauważyli mężczyznę, który stał na kładce nad torami kolejowymi. Reakcja policjantów była bardzo szybka. Chcąc powstrzymać 32-latka przed odebraniem sobie życia, policjanci pobiegli w jego stronę. Mundurowi rozmawiali z desperatem i przekonali go, by tego nie robił. Mężczyzna zgodził się zejść z kładki.

Szybka interwencja policjantów udaremniła próbę targnięcia się na własne życie.

Nietrzeźwy mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarską.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.