Dzielnicowy ostrowskiej komendy, 24 kwietnia w trakcie obchodu zwrócił uwagę na dwóch mężczyzn, którzy mieli założone na głowie kominiarki. W trakcie kontroli, przy jednym z nich policjant ujawnił marihuanę. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

24 kwietnia dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim podczas obchodu swojego regionu, na jednym z przystanków autobusowych zauważył dwóch mężczyzn, którzy mieli założone na głowie kominiarki. Mundurowy zwrócił na nich uwagę i podjął interwencję. W trakcie legitymowania i kontroli ujawnił przy 20-latku narkotyki. Tester narkotykowy wykazał, że znaleziony susz to marihuana.

20-letni kaliszanin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków narkotycznych grozi mu kara nawet 3 lat więzienia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.