Kontynuując przedsięwzięcie z lat poprzednich, mam ogromną przyjemność zaprosić uczniów (osoby indywidualne lub grupy) szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami z terenu Powiatu Ostrowskiego do udziału w siódmym Szkolnym Powiatowym Konkursie Turystycznym „Poznaj swój Powiat Ostrowski” pod patronatem Przewodniczącego Rady Powiatu Ostrowskiego Piotra Walkowskiego.

zdjecie

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie zgłoszenia wraz z opracowaniem dokumentującym przeprowadzenie wycieczki lub udziału w imprezie turystyczno-krajoznawczej na terenie Powiatu Ostrowskiego. Szczegóły udziału i regulamin
w załączniku. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia 2019 roku. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone podczas uroczystego podsumowania projektu  „Poznaj swój Powiat Ostrowski” w styczniu przyszłego roku ( pisemnie poinformujemy laureatów o terminie uroczystości ).

Prace należy przesłać lub dostarczyć do: Biura Promocji i Relacji Społecznych Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim, Al. Powstańców Wielkopolskich 16, 63-400 Ostrów Wielkopolski z dopiskiem „Powiatowy Konkurs Turystyczny”.

Organizatorem konkursu jest Powiat Ostrowski działający poprzez: Przewodniczącego Rady Powiatu Ostrowskiego, Przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Ostrowskiego i Biuro Promocji i Relacji Społecznych Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim.

Starosta Ostrowski

Paweł Rajski

Dodał(a): Zuzanna Jerzyk
Odwiedzin: 32