Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrów Wielkopolski

W sobotę 27 czerwca 2020 o godz. 20.00 odbędzie się koncert pt. „Koncert serc dla wielkich serc’’, na który zaprasza Starosta Ostrowski. Wydarzenie jest dedykowane wszystkim, którzy zaangażowani są w walkę z koronawirusem.

Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, diagności, opiekunowie z Domów Pomocy Społecznej, pracownicy służb sanitarnych i wielu innych. To oni stanęli na pierwszej linii kiedy pojawił się wirus COVID-19.

zdjecie

- ‘’Z epidemią walczy wiele osób i każdego z nas dotyka ona, w różnych przejawach i formach. Swoje podziękowanie musieliśmy więc dostosować do obecnej sytuacji’’ – powiedział starosta Paweł Rajski.

Z koncertem w repertuarze m.in. największych przebojów Zbigniewa Wodeckiego wystąpi Big Band Powiatu Ostrowskiego, który do udziału zaprosil zaprosił także wokalistów.

-‘’Zagramy najlepiej jak potrafimy’’ – zapewnia Robert Matuszewski lider Big Bandu Powiatu Ostrowskiego. – ‘’Dla nas jest to bardzo ważne wydarzenie muzyczne, ale także towarzyskie. To przecież pierwszy występ zespołu od kilku miesięcy’’..

Ze względów bezpieczeństwa koncert odbędzie się bez udziału publiczności w formule on-line. Na żywo będzie można go obejrzeć w paśmie Telewizji Pro-Art. oraz portalu Wlkp24.info a także mediach społecznościowych.

Dodał(a): Janusz Grzesiak
Odwiedzin: 34
img_20200618_102833.jpg