Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrów Wielkopolski

Wyższa Szkoła handlu i Usług w Poznaniu zachęca uczniów z terenu Powiatu Ostrowskiego do rozpoczęcia nauki w swoich murach. Dla chętnych przygotowała dwa stypendia, które pozwolą sfinansować trzy lata nauki w tej szkole.

W dniu 22 marca 2021 r. podczas spotkania w Starostwie Powiatowym przedstawiciele władz poznańskiej uczelni przekazali na ręce Sekretarza Powiatu Mirosława Rychlika i Doroty Jamińskiej Wicedyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych symboliczne czeki na kwotę 25 tys. zł każdy, dla uczniów zainteresowanych podjęciem nauki na tej uczelni.

zdjecie

-,,Kształcimy na kierunkach, które wiążą się z tradycyjną nazwą, takie jak ekonomia, rachunkowość i finanse, zarządzanie czy logistyka, ale również takie, które z historyczną nazwą uczelni mają niewiele wspólnego, jak bezpieczeństwo narodowe, turystyka i rekreacja, administracja, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna czy dziennikarstwo i komunikacja społeczna’’ – powiedziała Magdalena Górska – założyciel WSHIU.

Ja poinformowano do młodzieży z całej Wielkopolski skierowano 70 stypendiów po 25 tysięcy złotych każde (po dwa dla każdego powiatu). Stypendium pozwoli na sfinansowanie trzech lat studiów.

Dodał(a): Janusz Grzesiak
Odwiedzin: 19
WSHiU