Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrów Wielkopolski

Opinia o kiepsko grającym piłkarzu na podstawie dogłębnej analizy

Czasami zdarza się, że ocenimy kogoś zbyt pochopnie. To nic dobrego, bo nie ma nic gorszego od niesprawiedliwej oceny. Warto więc nauczyć się rozważniejszego podejścia do ludzi. Piłka nożna to bardzo popularny sport. Uważa się, że na całym świecie futbolowe zmagania obserwują miliardy osób. Powoduje to, że dzisiaj piłkarzy traktuje się jak celebrytów. Związane są z tym oczywiście duże pieniądze. Ich wielka rozpoznawalność na całym świecie bywa niebezpieczna- szczególnie wtedy, kiedy nie spełniają kibicowskich oczekiwań.

Dlaczego piłkarz gra źle?

Kiedy sprawdzamy wynik kolejnego meczu na http://www.90minut.pl/skarb.php?id_sezon=79&id_klub=4675 i okazuje się, że nasz ulubiony piłkarz kolejny już raz nie spełnił oczekiwań, na naszych twarzach może pojawić się wyraz złości, nieporadności i nawet zażenowania zaistniałą sytuacją. Często wydawać może się, że zawodnik po prostu się nie stara. Prowadzi wygodne życie- bo przecież zarabia ogromne ilości pieniędzy- i nic już mu się nie chce. Liczy się tylko wysoki kontrakt i bezpieczne dogranie w luksusie do emerytury. Czy jednak zawsze mamy rację w takich sytuacjach? Czym kierujemy się oceniając zawodnika w ten sposób? Czy można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że nasza opinia jest podparta konkretnymi argumentami?

Tylko sprawdzone informacje

W ocenie każdego człowieka, niezależnie od tego czy jest popularnym sportowcem, czy nie powinniśmy kierować się tylko i wyłącznie faktami, żeby nie tworzyć alternatywnej rzeczywistości. Pomocne okazują się w tym sprawdzone źródła informacji. Na stronie fanów drużyny poznamy wiadomości dotyczące konkretnego zawodnika. Być może jego słaba dyspozycja wynika z przebytej wcześniej kontuzji, może również okazać się, że przeżywa swego rodzaju problemy osobiste. Możliwości jest naprawdę sporo i słaba forma niekoniecznie musi oznaczać to, że danemu zawodnikowi już nic robić się nie chce. To oczywiście także się zdarza, ale taka opinia powinna być wygłoszona dopiero po dogłębnej analizie problemu.