W hali sportowej w Rojowie rozegrane zostały II Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Ostrzeszów w tenisie stołowym.

zdjecie

Ostrowski Klub Sportowy TAJFUN reprezentowała piątka zawodników:   Agata Strzelczak, Tymon Kokot, Filip Pioch, Bartłomiej Rudowicz i Robert Baranowski. Turniej był rozgrywany w kategorii młodzików, kadetów, juniorów i w kategorii łączonej dziewcząt i kobiet.

W kategorii młodzików w finale spotkało się dwóch naszych zawodników Filip Pioch i Tymon Kokot. Filip pokonał Tymka 3:0, wygrywając kategorię młodzików. Tym samym Tymek zajął 2 miejsce w turnieju.

W kategorii kadetów Bartłomiej Rudowicz wywalczył 2 miejsce, przegrywając w finale 1:3 z Sebastianem Marczakiem z LZS Olszowa.

Kategorię juniorów pewnie wygrał Robert Baranowski, wygrywając wszystkie pojedynki w grupie, nie tracąc przy tym nawet seta.

W kategorii łączonej dziewcząt i kobiet na 2 stopniu podium stanęła nasza młodziczka Agata Strzelczak, która w drodze do finału pokonała kilka starszych od siebie zawodniczek. Dopiero w meczu finałowym przegrała z Aleksandrą Nawrocka 0:3 z Orła Wysocko Wielkie, główną faworytką ostrzeszowskiego turnieju.

To był kolejny dobry start młodych zawodników w nowym sezonie. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Dodał(a): Biuro Promocji i Relacji Społecznych