Zawodnicy LKS Orzeł Wysocko Wielkie wywalczyli trzy medale w Grand Prix Wielkopolski.  zdjecie

Miniony weekend był bardzo udany dla tenisistów z Ostrowskiej Akademii Tenisa Stołowego prowadzonej przez Ludowy Klub Sportowy Orzeł Wysocko Wielkie. Z dwóch wojewódzkich imprez zawodnicy wysockiego klubu przywieźli aż trzy medale.

W sobotę w miejscowości Lisiec Wielki I Grand Prix Wielkopolski kadetek i kadetów wygrała Gabriela Lubieniecka, która bez straty seta stanęła na najwyższym stopniu podium. Z kolei w kategorii chłopców srebro wywalczył Franciszek Mielcarek, który przegrał nieznacznie tylko pojedynek finałowy.

zdjecie

W niedzielę w miejscowości Czempiń w I Grand Prix Wielkopolski juniorek i juniorów Gabriela Lubieniecka jako 14-latka rywalizowała z zawodniczkami nawet o 5 lat starszymi od siebie. Nie dała szans rozstawionym z numerami 1 i 2 rywalkom pokonując je w półfinale i finale po 3:0. Dzięki triumfom zawodniczka LKS Orzeł uzyskała bezpośredni awans do turniejów głównych zarówno Grand Prix Polski kadetek jak i juniorek.

Sukces zawodników z Ostrowskiej Akademii Tenisa Stołowego to niewątpliwie zasługa trenerki Małgorzaty Dudzińskiej, która konsekwentnie i wytrwale realizuje swoje plany i zamierzenia.

Dodał(a): Biuro Promocji i Relacji Społecznych