Sukcesami dla młodych zawodników LKS Tajfun Ostrów zakończyły się rywalizacje w turniejach w Lubaszu i Kobylej Górze.

* Grand Prix Wielkopolski MĹ‚odzikĂłw (1)

9 września 2023r. w Lubaszu rozegrano I Grand Prix Wielkopolski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Bardzo dobry turniej rozegrał młodzik ostrowskiego Tajfunu Tymon Kokot, który wygrał zawody tracąc jedynie trzy sety w całej imprezie. Tym samym wywalczył sobie bezpośredni udział na I Grand Prix Polski Młodzików, które zostanie rozegrane w dniach 22-24 września w Olkuszu. W zawodach w Lubaszu wzięło udział 64 młodzików i 36 młodziczek. Tym bardziej na słowa uznania zasługuje Tymon, który w tak licznie i silnie obsadzonym turnieju awansował na Grand Prix Polski Młodzików.

* FB_IMG_1671567050406(1)

W turnieju wystąpił również pierwszoroczny młodzik LKS Tajfun Krzysztof Hasek, który brał udział w eliminacjach do turnieju głównego.

10 września 2023r. w Kobylej Górze odbył się I Ogólnopolski Memoriał im. Jerzego Przygody. W turnieju wzięło udział 125 zawodniczek i zawodników, w tym młodzi zawodnicy ostrowskiego Tajfunu. Memoriał rozegrano w następujących kategoriach wiekowych: młodzik, kadet, junior, dziewczęta, kobiety, senior i weteran.

* Memoriał (1)

Świetnie w tym turnieju zagrali reprezentanci klubu z Ostrowa, którzy zdominowali kategorie młodzieżowe zdobywając trzy złote medale i jeden srebrny.

* Memoriał (2)

▪️Kategoria dziewcząt: 1 miejsce - Agata Strzelczak.

▪️Kategoria młodzików: 1 miejsce - Tymon Kokot, 5 miejsce - Krzysztof Hasek.

▪️Kategoria kadet: 1 miejsce - Filip Pioch.

▪️Kategoria junior: 2 miejsce - Jan Setecki.

Dodał(a): Biuro Promocji i Relacji Społecznych
Odwiedzin: 21
Grand Prix Wielkopolski Młodzików (1).jpg Grand Prix Wielkopolski Młodzików (2).jpg Grand Prix Wielkopolski Młodzików (3).jpg Grand Prix Wielkopolski Młodzików (4).jpg Memoriał (1).jpg Memoriał (2).jpg Memoriał (3).jpg Memoriał (4).jpg FB_IMG_1671567050406(1).jpg