W dniu 5 lipca 2019 r. w Domu Pomocy Społecznej w Ostrowie zorganizowana została V BIESIADA PRZY SZACHACH, pod patronatem Starostwa Ostrowskiego. W biesiadzie wzięły udział zaproszeni goście z zaprzyjaźnionych Domów Pomocy Społecznej z Psar, Pleszewa, Marszałek i Baszkowa.

zdjecie

Podczas tegorocznego spotkania miała miejsce piąta lekcja pokazowa przeprowadzona przez Piotra Maślińskiego sekretarza Ostrowskiego Towarzystwa Szachowego, po której zapisani uczestnicy przystąpili do rozgrywek. Pieczę nad prawidłowością przebiegu turnieju sprawowała Dyrektor Domu Katarzyna Modrzyńska oraz Szymon Pieczewski Prezes Wielkopolskiego Związku Szachowego.

zdjecie

Zaproszeni goście wśród nich Dyrektor PCPR Wojciech Rachwalski, nie biorący udziału w rozgrywkach uczestniczyli w biesiadzie oraz szeregu konkursach przeprowadzonych przez terapeutki, między innymi: kole fortuny, mikrofonie dla każdego oraz zabawie ruchowej pt. wycieczka do ZOO.

zdjecie

Po skończonych rozgrywkach szachowych nadszedł czas na wręczenie pucharu Dyrektora Domu. Pierwsze miejsce zajął mieszkaniec z DPS w Psarach.

Wszyscy uczestnicy dostali podziękowanie za udział w V Biesiadzie Szachowej oraz za przygotowanie figur szachowych, którymi mamy nadzieję, że w najbliższym czasie zagrać.

 

Dodał(a): Janusz Grzesiak
Odwiedzin: 51
dsc02917.jpg dsc02918.jpg dsc02919.jpg dsc02927.jpg dsc02929.jpg dsc02947.jpg dsc02965.jpg dsc02966.jpg dsc02970.jpg dsc02973.jpg dsc02980.jpg

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.