Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrów Wielkopolski

Jak jest wykonana maska antywirusowa ffp3?

Maska antywirusowa ffp3 powinna być wykonana z certyfikowanych materiałów spełniających określone normy. Ze względu na wbudowany filtr dostosowana jest do ochrony przeciwwirusowej, zmniejszając ryzyko przedostania się patogenów z powietrza do organizmu człowieka przez układ oddechowy. Dodatkowo maska antywirusowa ffp3 świetnie chroni przed smogiem, a to niezwykle ważne w sezonie zimowym, gdy dym z kominów unosi się nisko nad ziemią. Zwykle maska antywirusowa ffp3 przeznaczona jest do jednorazowego użytku i należy się zutylizować maksymalnie po 8 godzinach użytkowania. Oferta masek antywirusowych ffp3 jest dostępna na stronie https://medivon.pl/kategoria/odziez-ochronna/maseczki-ochronne/maski-ffp3/

Maska antywirusowa ffp3 najczęściej wykonana jest z materiału wielowarstwowego i pomimo swojej sztywności, łatwo dopasowuje się do twarzy. Pomocne niejednokrotnie okazują się zacisk nosowy wykonany z wygodnej pianki poliuretanowej oraz zawór ułatwiający oddychanie - taka budowa maski antywirusowej ffp3 sprawia, że użytkownikom nie parują okulary.

Część twarzowa maski antywirusowej ffp3 to materiał filtrujący oraz elementy pomocnicze, takie jak: taśmy, uchwyty mocujące, zaciski i zawór. Materiał filtrujący oczyszcza wdychane powietrze, z kolei wydychane usuwane jest przez wspomniany zawór.

Modele maski antywirusowej ffp3 przeznaczone są do ochrony układu oddechowego przed unoszącymi się w powietrzu cząstkami stałymi przenoszonymi razem z pyłem, dymem oraz mgłą.