Zapisy ruszyły! Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z powiatu ostrowskiego na zajęcia feryjne do Młodzieżowego Domu Kultury.

zdjecie

Jak co roku nauczyciele Młodzieżowego Domu Kultury przygotowali ciekawe i różnorodne zajęcia. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dla aktywnych proponowany jest tenis stołowy, taniec współczesny, hip – hop i zajęcia muzyczno – ruchowe. Młodych artystów plastyków zainteresują zajęcia „Przygoda ze sztuką”, gdzie w technikach płaskich wykonają rysunek przedstawiający anatomię płatka śniegu, martwą naturę czy pracę inspirowaną malarstwem wielkich mistrzów. Dla odkrywców samych siebie i swoich możliwości aktorskich ciekawą propozycją będą „Gry i zabawy teatralne”, natomiast ci którzy czują, że drzemie w nich talent muzyczny mają możliwość sprawdzić się na zajęciach wokalnych lub gry na keyboardzie. Oprócz tego zapraszamy na miniturnieje szachowe, gry planszowe i układanie puzzli oraz klub gier strategicznych.

zdjecie

Zapisy na zajęcia odbywają się wyłącznie w sekretariacie MDK w godzinach urzędowania od 10 do 14 stycznia 2022 r.

 1. Ze względu na pandemię, liczba uczestników na poszczególnych zajęciach została zredukowana tak, by móc zachowywać między sobą bezpieczne odległości.
 2. W zajęciach mogą uczestniczyć wyłącznie zdrowi wychowankowie.
 3. Nauczyciel, który zauważy niepojące objawy u dziecka podczas przyprowadzenia go przez rodzica/opiekuna, ma prawo do nieprzyjęcia dziecka na zajęcia.
 4. Rodzice są zobowiązani do odebrania telefonu z MDK i natychmiastowego odbioru dziecka w razie pojawienia się niepokojących objawów stanu zdrowia.
 5. Uczestnicy, rodzice/ opiekunowie, są zobowiązani do zachowywania reżimu sanitarnego: zakrywanie ust i nosa w przestrzeni wspólnej; dezynfekcję rąk.
 1. Na zajęcia należy przychodzić punktualnie, o wyznaczonej na planie godzinie.
 2. Rodzice/opiekunowie, po przyprowadzeniu dziecka na zajęcia, nie mogą przebywać w placówce, przychodzą o wyznaczonej godzinie po odbiór dziecka.
 3. Uczestnicy zajęć mogą przynosić własne przekąski i napoje, do spożycia w przerwie zajęć.

Niewyrażenie zgody na powyższe zalecenia, uniemożliwi dokonanie zapisu na zajęcia feryjne!

zdjecie

Plan zajęć feryjnych 2022, karta zgłoszenia zostanie przyjęta wyłącznie z wypełnioną klauzulą RODO, Karta zgłoszenia – na zajęcia w okresie ferii zimowych 2022,  KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ W MDK (RODO)- do pobrania w plikach.

Dodał(a): Biuro Promocji i Relacji Społecznych
Odwiedzin: 33
image00005.jpg image00010.jpg image00013.jpg
 1. Karta-zg oszenia-na-zaj cia-w-okresie-ferii-zimowych-2022
 2. KLAUZULA-INFORMACYJNA-DLA-UCZESTNIK W-ZAJ -W-MDK
 3. Plan-na-ferie-2022