Zatrzymanie poszukiwanego 31- latka, do którego doszło we wtorek 21 listopada na terenie Bydgoszczy, było efektem działań policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie Listów Gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Radomiu, Prokuraturę Rejonową w Ostrowie Wielkopolskim oraz zarządzenie Sądu w Ostrowie Wielkopolskim.

Ostrowscy kryminalni zatrzymali 31- letniego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci, którzy na co dzień zajmują się poszukiwaniem osób, które uciekają przed odpowiedzialnością karną za popełnione przestępstwa, dzięki swojej pracy zdobyli informację o tym gdzie ukrywa się 31-letni mężczyzna poszukiwany listami gończymi.

Policjanci gromadzili i weryfikowali każdą informację, mogącą doprowadzić do ustalenia miejsca pobytu mężczyzny. 31-latek był poszukiwany za oszustwa,  oferując w internecie pracę, lub wynajem mieszkań. Funkcjonariusze kilka dni temu wytypowali miejsce, w którym może przebywać mężczyzna.

21 listopada, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a dokładnie w Bydgoszczy, policjanci zatrzymali 31-latka, którego doprowadzili to jednostki Policji,a następnie po wykonanych czynnościach osadzili w Areszcie Śledczym w Bydgoszczy.

Za oszustwa, mężczyźnie grozi 8 lat pozbawienia wolności.