Dobrze się kłamie — spektakl w Ostrowze Wielkopolskim

2 min czytania
Grafika promocyjna wydarzenia Dobrze się kłamie — spektakl w Ostrowze Wielkopolskim

Zwykły wieczór przy stole, smartfony na widoku i nagle cała paczka znajomych zostaje postawiona na próbę — to przepis na śmiech i niezłe zamieszanie. „Dobrze się kłamie” to kinowy hit przeniesiony na deski teatru: zabawna, szybka i momentami bardzo krępująca gra o tym, ile naprawdę wiemy o najbliższych. Warto wybrać się na to przedstawienie — idealne na wspólny wypad z przyjaciółmi.

Kiedy i gdzie: Dobrze się kłamie (Ostrów Wielkopolski)

  • Data i godzina: 13 marca (piątek), godz. 17:00–18:30
  • Miejsce: Ostrowskie Centrum Kultury, ul. Wolności 2, Ostrów Wielkopolski
  • Czas trwania: 90 minut, bez przerwy
  • Organizator: biletyna.pl
  • Bilety dostępne: na stronie biletyna.pl (informacje o cenach i rezerwacjach tamże)

O spektaklu “Dobrze się kłamie”

Spektakl oparty jest na filmie Paolo Genovesego, w adaptacji Bartosza Wierzbięty i w reżyserii Marcina Hycnara. Akcja kręci się wokół niebezpiecznej gry — każdy uczestnik spotkania ma pokazać zawartość swojego telefonu. Publicznie odczytywane SMS-y i powiadomienia z mediów społecznościowych szybko zmieniają towarzyską pogawędkę w komiczny, ale i surowy test przyjaźni.

To propozycja dla tych, którzy lubią błyskotliwą komedię sytuacyjną, dialogi pełne niedopowiedzeń i tempo trzymające w napięciu. Widzowie zobaczą, jak niewinne „ściemnianie” zamienia się w poważne kompromitacje — a niektórym wyjdzie to na dobre.

Obsada i twórcy

  • Obsada (wybrane nazwiska): Olga Bołądź / Magdalena Lamparska / Karolina Michalik / Katarzyna Polewany; Przemysław Sadowski / Bartłomiej Topa / Piotr Grabowski; Marcin Perchuć; Szymon Bobrowski / Jakub Wieczorek; Anita Sokołowska / Marta Ścisłowicz; Katarzyna Kwiatkowska / Agnieszka Warchulska; Wojciech Zieliński / Marcin Hycnar / Maciej Maciejewski.
  • Reżyseria: Marcin Hycnar
  • Adaptacja: Bartosz Wierzbięta
  • Scenografia: Wojciech Stefaniak
  • Kostiumy: Martyna Kander
  • Asystent reżysera: Agata Zdziebłowska
  • Produkcja: Katarzyna Fukacz, Damian Słonina
  • Produkcje: Tito Productions, Spektaklove

Serdecznie polecane dla tych, którzy chcą spędzić czas przy inteligentnej, miejscami przewrotnej komedii o relacjach międzyludzkich.

Link do wydarzenia na Facebooku

Autor: info_wydarzenia