Pani Agnieszka świętuje 100 lat w Ostrowie Wielkopolskim
Uroczyste obchody stulecia Pani Agnieszki wzruszają mieszkańców

W naszym mieście nie brakuje wyjątkowych ludzi, ale Pani Agnieszka z pewnością wyróżnia się na ich tle. Ostatnio miała okazję świętować swój setny rok życia, co stało się okazją do licznych gratulacji i życzeń od lokalnych władz. Spotkanie z jubilatką przebiegło w serdecznej i ciepłej atmosferze.

  1. Pani Agnieszka obchodziła swoje 100. urodziny 13 kwietnia.
  2. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele władz miasta, w tym zastępca prezydenta Sebastian Górski.
  3. Prezydent Beata Klimek złożyła wzruszające życzenia, podkreślając energię i pasję życiową Pani Agnieszki.
  4. Jubilatka, była żołnierka i sanitariuszka, jest przykładem niezłomności i miłości do życia.

Pani Agnieszka, mimo swojego wieku, nadal jest pełna życia i energii, co podkreśliła Prezydent Beata Klimek: "Nasza stulatka to uśmiechnięta, wspaniała kobieta. Była żołnierką i sanitariuszką. Pani Agnieszka kocha życie i chce żyć jak najdłużej. I tego właśnie jej życzę! Niech każdy dzień wypełniają jej małe i duże radości!"

Wiceprezydent Sebastian Górski również dołączył do życzeń, dzieląc się wrażeniami z osobistego spotkania: "Dołączam się do życzeń prezydent Beaty Klimek dla Pani Agnieszki. To było niesamowite spotkanie z niesamowitą kobietą. Mam nadzieję, że spotkamy się na kolejnych i kolejnych urodzinach!"

Spotkanie z Panią Agnieszką to przypomnienie o wartościach, które powinniśmy pielęgnować każdego dnia: determinacji, miłości do życia i wytrwałości w dążeniu do celu. Jej postawa i historia życia są inspiracją dla nas wszystkich, niezależnie od wieku.
Według informacji z: Urząd Miasta