Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrów Wielkopolski

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który 9 lipca ukradł rower sprzed cmentarnego parkingu na terenie Ołoboku. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za kradzież grozi mu 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 9 lipca br. w Ołoboku. Rower został skradziony z terenu przycmentarnego parkingu. Wartość jednośladu wyceniona została na kwotę 1300 złotych. Policjanci, którzy zajęli się tą sprawą sprawdzali wszystkie sygnały, mogące doprowadzić do osoby, odpowiedzialnej za to zdarzenie. 

Wczoraj, 31 lipca kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Sieroszewice.

Zatrzymany mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży mienia. W najbliższym czasie stanie on przed sądem, gdzie odpowie za popełnione przestępstwo. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

28-latek tłumaczył, że skradziony rower sprzedał na terenie Wrocławia przygodnie napotkanej osobie.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.