Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrów Wielkopolski

Czas wakacji to czas beztroskiego wypoczynku połączonego z rekreacją w wodzie i na wodą. Niestety jest to również okres, kiedy dochodzi do wypadków w rejonie akwenów. W związku z tym Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza do wzięcia udziału w akcji profilaktycznej "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" organizowaną na terenie Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego Piaski - Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Plażowej w dniu 01.08.2021r., w godzinach 10:00-18:00. Ponadto tutejsza jednostka Policji ogłasza konkurs plastyczny „(nie)BEZPIECZNA WODA – KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ”, którego tematem jest bezpieczeństwo w wodzie i nad wodą – zachowania bezpieczne oraz takie, które są niedozwolone i niebezpieczne.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku do lat 14.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie pracy rysunkowej wraz z kartą zgłoszeniową na stoisko profilaktyczne Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim podczas spotkania odbywającego się na ośrodku sportowo-rekreacyjnym Piaski-Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Plażowej w dniu 01.08.2021r. do godz. 14:00

Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką rysunkową, malarską bądź wyklejone przy użyciu np. plasteliny, kolorowego papieru itp. w formacie A4.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 1 sierpnia 2021 r. godz. 15:00 podczas spotkania profilaktycznego odbywającego się na ośrodku sportowo-rekreacyjnym Piaski-Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim przy ul Plażowej.

Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać pod numerem telefonu 572-895-982 u sierż.sztab. Ewy Golińskiej-Jurasz

 

Pliki do pobrania

  • Regulamin konkursu
    73.86 KB
  • Karta zgłoszeniowa
    53.8 KB