Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrów Wielkopolski

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim prowadzi postępowanie w związku z wypadkiem drogowym, który miał miejsce 20 grudnia 2021 roku na przejściu dla pieszych w rejonie Ronda Bankowego w Ostrowie Wielkopolskim.

Z ustaleń wynika, że 20 grudnia 2021 roku około godziny 17:12 na ulicy Głogowskiej w Ostrowie Wielkopolskim na oznakowanym przejściu dla pieszych, najprawdopodobniej kobieta kierująca pojazdem marki Peugeot 307 (k. szarego/srebrnego) nie ustąpiła pierwszeństwa i potrąciła pieszą przechodzącą przez przejście. Następnie kierująca pojazdem odjechała z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanej.

Świadkowie opisanego zdarzenia oraz osoby będące w posiadaniu informacji proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 47 77 54 292, lub 47 77 54 211. Prowadzący sprawę asp. sztab. Grzegorz Pastuszak. Informacje można przekazywać również na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.