Symboliczny prezent na ślub – jak zaskoczyć Parę Młodą?
Sto lat w zdrowiu, długiego i szczęśliwego życia, by nigdy nie brakowało powodów do radości...do życzeń prosto z serca warto dołączyć równie oryginalny upominek, który będzie nietuzinkową pamiątką dla Młodej Pary. W dzisiejszych czasach zewsząd otaczają nas oferty sklepów z prezentami na różne wydarzenia; nie mogło zabraknąć miejsca na całą sekcję podarunków weselnych. Prezent na ślub powinien nawiązywać do tego wyjątkowego wydarzenia swoją symboliką.

Pomysł na prezent dla nowożeńców kochających wycieczki

Podróż poślubna to tylko jedna z wielu, jakie mają zamiar odbyć narzeczeni? Podaruj im spersonalizowany album – prawdziwą skarbnicę, w której zamkną wszystkie wspomnienia z wypraw. Doskonałym dopełnieniem tego typu podarunku może być plaster drewna z grawerem dla pary podróżników. To świetna ozdoba, a wygrawerowany na niej kompas zawsze będzie przypominał Młodej Parze o tym magicznym wydarzeniu jakim był ślub. To właśnie podczas ceremonii, dwie ścieżki życia złączyły się w jedną – niech będzie to metafora i życzenie nowożeńcom wielu przygód na wspólnej drodze ku szczęściu.

prezent slubny

Romantyczne wieczory bez wychodzenia z domu – oryginalny prezent na ślub

Podobno idealne małżeństwo złożone jest z osób, które wzajemnie się uzupełniają. Przynajmniej jedno z dwójki zakochanych musi umieć gotować, zaś drugiemu przypada rola degustatora wszelkich potraw wychodzących z ręki domowego kucharza bądź kucharki. Jeżeli wiesz, że nic tak nie uszczęśliwi zakochanych tak, jak prezenty praktyczne, postaw na bambusową deskę z zabawnym grawerem, zestaw kieliszków do wina i sztućce do serwowania przystawek – taki zestaw z pewnością wywoła uśmiech na twarzy małżeństwa kochającego wspólne gotowanie (lub degustację!). W sklepie Murrano masz okazję stworzyć zestaw prezentowy z indywidualnym grawerem; zabieg ten pozwala nadać podarunkowi osobistego wydźwięku.

prezent slubny

Kryształowe figurki pomysłem na prezent dla Pary Młodej

Jeżeli jesteś zwolennikiem klasycznych podarunków i chcesz, by nowożeńcy stale mieli w pamięci swój wyjątkowy dzień, wybierz kryształowe serce z zegarkiem, które oczaruje Parę Młodą swoim kunsztem i detalami. Uzupełnieniem tego rodzaju pamiątki mogą stać się kryształowe łabędzie, symbolizujące wieczną miłość. Spersonalizowany grawerunek oraz szykowany nadruk na opakowaniu sprawią, że prezent na ślub na długo pozostanie w pamięci nowożeńców, dumnie zdobiąc półki w ich mieszkaniu.

prezent slubny

Biżuteria jako prezent na ślub – czy to dobry pomysł?

Niezależnie od okazji, biżuteria uchodzi za jeden z najbardziej klasycznych prezentów. Co za tym idzie, doskonale sprawdzi się ona w przypadku wyjątkowego dnia, jakim jest ślub – zwłaszcza w przypadku prezentu dla Panny Młodej, choć obecnie jubilerzy oferują całą gamę męskich błyskotek. Wybierając biżuterię na prezent, zastanów się co podkreśli urodę obdarowywanych osób, ich elegancję oraz pewność siebie. W dzisiejszych czasach bardzo popularna jest biżuteria dla par, gdzie jeden model nawiązuje do drugiej ozdoby wzorem, kształtem bądź grawerunkiem. Obecnie coraz mniejszą wagę przywiązuje się do przesądów, które między innymi zabraniają prezentowania nowożeńcom zegarków czy sztućców – dziś liczy się przede wszystkim wartość emocjonalna podarunku. Dzięki personalizacji detali możemy dziś nadać podarunkom awangardowy charakter i osobisty wydźwięk.