Policjanci z ostrowskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów. Do zdarzenia doszło 30 września br. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego ostrowskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów. Do zdarzenia doszło 30 września br. na terenie jednego ze sklepów spożywczych w Ostrowie Wielkopolskim. Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tą sprawą.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z prowadzącym postępowanie mł.asp. Miłoszem Gołdynem, tel. 47 77 54 303, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub pod nr tel. 47 77 54 280, całodobowo 47 77 54 211.