Spotkanie z Aldoną Wleklak w Bibliotece Publicznej w Ostrowie Wielkopolskim
Zapraszamy wszystkich miłośników literatury na wyjątkowe spotkanie autorskie z Aldoną Wleklak, które odbędzie się w Bibliotece Publicznej im. Stefana Rowińskiego. To doskonała okazja, aby poznać autorkę sagi rodzinnej "Saga niewoli", której akcja rozgrywa się na ziemiach wielkopolskich.
  1. Spotkanie odbędzie się 7 czerwca o godzinie 18:00.
  2. Aldona Wleklak to magister historii z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.
  3. „Saga niewoli” oparta jest na prawdziwych rodzinnych opowieściach.
  4. Moderacja spotkania: Bogna Skrzypczak-Walkowiak.

Spotkanie autorskie z Aldoną Wleklak to wydarzenie, którego nie można przegapić. Autorka, znana z głębokiego zainteresowania historią, zaprezentuje swoją najnowszą książkę "Saga niewoli". Ta epicka opowieść, inspirowana prawdziwymi historiami dziadków i pradziadków, przenosi czytelników w czasy od I wojny światowej do lat 60. XX wieku.

Aldona Wleklak, lokalna patriotka i PR manager, ukończyła historię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej pradziadkowie byli pierwowzorami głównych postaci książki, Jakuba i Anny. Wleklak z pasją opowiada o losach swoich przodków, ukazując zarówno dramatyczne wydarzenia, jak i małe radości codziennego życia.

Spotkanie będzie miało charakter otwarty, co oznacza, że każdy zainteresowany może wziąć w nim udział. Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca o godzinie 18:00 w czytelni Biblioteki Głównej. Moderację poprowadzi Bogna Skrzypczak-Walkowiak, co gwarantuje interesującą i dynamiczną dyskusję.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby spotkać się z Aldoną Wleklak i zanurzyć się w fascynujący świat "Sagi niewoli". To spotkanie może stać się inspiracją do odkrywania własnych rodzinnych historii i zrozumienia, jak przeszłość kształtuje naszą teraźniejszość.


Na podst. Urząd Miasta w Ostrowie Wielkopolskim