Żużlowe emocje na Stadionie Miejskim już w piątek - mecz Arged Malesa Ostrów vs Orzeł Łódź

Już w najbliższy piątek fani żużla będą mogli znowu poczuć dreszczyk emocji na Stadionie Miejskim. Zaległy mecz 5. rundy Metalkas 2 Ekstraligi między drużynami Arged Malesa Ostrów a H. Skrzydlewska Orzeł Łódź odbędzie się 7 czerwca. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

  1. Zaległy mecz 5. rundy Metalkas 2 Ekstraligi
  2. Arged Malesa Ostrów kontra H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
  3. Stadion Miejski, piątek, 7 czerwca
  4. Sprzedaż biletów w kasach i online

Emocje na torze gwarantowane! Już w piątek, 7 czerwca, na Stadionie Miejskim odbędzie się zaległy mecz 5. rundy Metalkas 2 Ekstraligi, w którym zmierzą się drużyny Arged Malesa Ostrów i H. Skrzydlewska Orzeł Łódź. Nowy termin spotkania jest już potwierdzony, więc warto zarezerwować sobie czas na to widowisko sportowe.

Bilety na to wydarzenie można nabyć w kilku miejscach. Przede wszystkim są one dostępne online. Dodatkowo, można je zakupić w biurze klubu TŻ Ostrovia, które mieści się w głównej trybunie Stadionu Miejskiego. Biuro jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00. W dniu meczu, bilety będą sprzedawane wyłącznie w kasach pod stadionem.

Dla tych, którzy wolą nabyć bilety wcześniej, istnieje możliwość ich zakupu w czwartek, w kasach stadionu, od godziny 16:00 do 19:00. To doskonała okazja, aby uniknąć kolejek i zapewnić sobie najlepsze miejsca na trybunach.

Żużel to sport pełen adrenaliny, a mecze na Stadionie Miejskim zawsze przyciągają liczne grono kibiców. Nie przegapcie okazji, by być częścią tego widowiska i wspierać swoją drużynę w walce o zwycięstwo!


Źródło: Urząd Miasta w Ostrowie Wielkopolskim