Żużlowe emocje na Stadionie Miejskim: ściganie z Rybnikiem już w sobotę!
Zapraszamy wszystkich miłośników sportów motorowych na wyjątkowe wydarzenie! Już w najbliższą sobotę, 29 czerwca, Stadion Miejski przy ulicy Piłsudskiego 64 stanie się areną emocjonujących zmagań żużlowych. Przygotujcie się na widowisko pełne adrenaliny!

Żużlowe emocje na Stadionie Miejskim

W sobotę, 29 czerwca, Stadion Miejski przy ulicy Piłsudskiego 64 będzie tętnił życiem. To właśnie tam odbędzie się 10. runda Metalkas2Ekstraliga, w której zmierzą się drużyny Arged Malesa Ostrów oraz Innpro ROW Rybnik. Start zawodów zaplanowano na godzinę 16:30. To doskonała okazja, by poczuć na własnej skórze emocje, jakie towarzyszą żużlowym wyścigom.

Przygotowania do meczu

Przed nami ekscytujące starcie, które przyciągnie tłumy kibiców. Drużyna Arged Malesa Ostrów przygotowuje się do spotkania z pełnym zaangażowaniem, mając na celu zwycięstwo nad rybnickim zespołem. Trenerzy i zawodnicy ciężko pracują, by zaprezentować się z jak najlepszej strony i dostarczyć kibicom niezapomnianych wrażeń.

Jak zdobyć bilety?

Bilety na to wydarzenie można nabyć na kilka sposobów. Przede wszystkim są one dostępne online. Dodatkowo, bilety można zakupić w biurze klubu TŻ Ostrovia, które znajduje się w trybunie głównej Stadionu Miejskiego. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00. W dniu meczu sprzedaż biletów odbywać się będzie wyłącznie w kasach pod stadionem.

Dlaczego warto przyjść na mecz?

Żużel to sport, który dostarcza niezapomnianych emocji. Rywalizacja na torze, prędkość, hałas silników i zapach spalonej gumy tworzą wyjątkową atmosferę, którą warto poczuć na własnej skórze. Dla mieszkańców naszego miasta to także doskonała okazja, by wspierać lokalną drużynę i spędzić czas w gronie innych pasjonatów sportów motorowych.

Nie przegapcie tej okazji! Zarezerwujcie sobie sobotnie popołudnie i przyjdźcie na Stadion Miejski, by kibicować drużynie Arged Malesa Ostrów w walce o zwycięstwo nad Innpro ROW Rybnik. Do zobaczenia na stadionie!


Opierając się na: Urząd Miasta