ALCHEMIA RUCHU — Mądrość Ucieleśnionego Życia (wieczory w Ostrowie Wlkp.)

Wieczorne spotkania Alchemii Ruchu to propozycja dla tych, którzy chcą spotkać swoje ciało w uważny, swobodny i trochę odkrywczy sposób. To nie jest typowa lekcja tańca — to przestrzeń, gdzie przez intuicyjny, ekspresyjny ruch możesz przyjrzeć się emocjom, uwolnić napięcia i odnaleźć własny rytm. Warto wpaść i sprawdzić na własnej skórze.
Kiedy i gdzie (ALCHEMIA RUCHU — Mądrość Ucieleśnionego Życia)
- 2 stycznia 2026 (piątek), godz. 19:00–21:30
- cykl spotkań obejmuje też: 5 grudnia 2026, 6 lutego, 6 marca, 10 kwietnia, 8 maja, 5 czerwca — wszystkie spotkania odbywają się w godz. 19:00–21:30
- Miejsce: Joga Mandiram Ostrów Wlkp (Mandiram Joga), ul. Wylotowa 3 (budynek EmPower), Ostrów Wielkopolski
- Wymiana: 1 spotkanie — 100 zł
- Obowiązują zapisy przez formularz (zapisy są obowiązkowe).
- Informacje i zapisy: [email protected], tel. 577 21 33 21
O czym są spotkania i czego możesz doświadczyć
ALCHEMIA RUCHU to praktyka pracy z ciałem przez swobodny, intuicyjny i spontaniczny ruch. To zaproszenie do głębokiej obecności — w relacji z samym sobą, własną przestrzenią i światem. Spotkania skupiają się na tym, by ciało stało się miejscem mądrości: przytulania zranień, integracji emocji i odnajdywania osobistej drogi.
Co możesz zyskać podczas wieczoru:
- odkrycie mądrości i języka własnego ciała
- połączenie ze sobą, z duszą, z poczuciem sensu
- odnalezienie własnego rytmu i kreatywności
- uwolnienie napięć, rozluźnienie i poprawa samopoczucia
- wzmocnienie pewności siebie i harmonizacja energii
- podniesienie radości życia i ekspresja emocji w bezpiecznej przestrzeni
Praktyka jest prowadzona przez Sławomira Gęściaka — tancerza, praktyka i nauczyciela świadomej pracy z ciałem. Sławomir ukończył intensywny kurs psychologii zorientowanej na proces, terapię tańcem i ruchem w Polskim Instytucie DMT, jest certyfikowanym terapeutą ustawień rodzinnych oraz trenerem i coachem (m.in. z doświadczeniem NLP). Jego podejście łączy aspekt rozwojowy, terapeutyczny i artystyczny.
Prowadzący korzysta z doświadczeń tworzonych przez projekty takie jak Eksperymentalna Przestrzeń Ruchu czy Wędrówka Męskiej Duszy — inspiracje zbierane podczas podróży po Europie i Ameryce Południowej.
Foto: Agata Fiedotjew (archiwum Eksperymentalna Przestrzeń Ruchu)
Autor: info_wydarzenia

