OTG zaprasza: spotkanie z książką Donaty Dominik‑Stawickiej „Synowie Bartosza”

1 min czytania
Grafika promocyjna wydarzenia OTG zaprasza: spotkanie z książką Donaty Dominik‑Stawickiej „Synowie Bartosza”

To będzie wieczór dla tych, którzy lubią słowa mówione i dobrą literaturę w kameralnej atmosferze — prezentacja powieści połączona z lektorskim odsłuchaniem fragmentu w wykonaniu Anny Szmani‑Binek. Wpadnijcie, by posłuchać, porozmawiać i — jeśli zechcecie — kupić egzemplarz na miejscu.

Kiedy i gdzie — OTG: spotkanie z Donatą Dominik‑Stawicką

18 grudnia (czwartek), godz. 18:00
ul. Kolejowa 24B, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Wstęp wolny. Na miejscu będzie możliwość zakupu książki.

Organizatorem wydarzenia jest OTG. Spotkanie ma charakter otwarty — nie tylko dla członków OTG, ale dla wszystkich zainteresowanych literaturą i dobrym towarzystwem.

Opis spotkania: prezentacja „Synowie Bartosza”

Podczas spotkania autorka Donata Dominik‑Stawicka zaprezentuje swoją książkę Synowie Bartosza, a obecni wspólnie odsłuchają fragment powieści w lektorskim opracowaniu Anny Szmani‑Binek . To krótkie, lecz klimatyczne doświadczenie: fragmenty czytane przez lektorkę potrafią nadać słowom nową jakość i sprawić, że historia zostanie z nami na dłużej.

Co warto wiedzieć:

  • będzie prezentacja książki i odsłuch fragmentu,
  • na miejscu możliwość zakupu egzemplarza ,
  • wydarzenie otwarte dla wszystkich, przyjazne atmosferze rozmów i wymiany wrażeń.

Dla kogo? Dla osób ciekawych lokalnych wydarzeń literackich, miłośników czytania na głos i tych, którzy chcą poznać autorkę oraz posłuchać profesjonalnego wykonania fragmentów powieści.

Link do wydarzenia na Facebooku

Autor: info_wydarzenia