Kasia Kowalska z koncertem “30 lat Gemini PolandRock” w Ostrowie Wielkopolskim
W listopadzie 2025 roku w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się koncert Kasi Kowalskiej, podczas którego artystka zaprezentuje utwory ze swojego debiutanckiego albumu „Gemini” w rockowej odsłonie. Wydarzenie jest częścią trasy koncertowej upamiętniającej 30-lecie wydania tego albumu.
Data i miejsce wydarzenia
Koncert zaplanowano na 21 listopada 2025 roku o godzinie 20:00 (wstęp od 19:00). Miejsce koncertu to 3mk Arena Ostrów , zlokalizowana przy ulicy A. Kowalczyka 1.
Organizator i charakterystyka trasy
Za organizację wydarzenia odpowiada Agencja Artystyczna Medial. Trasa koncertowa „30 lat Gemini Pol’and’Rock” nawiązuje do początków kariery Kasi Kowalskiej, podkreślając rockowy charakter jej debiutanckiego materiału. Koncert ma formę elektryczną i jest kontynuacją wcześniejszych sukcesów trasy „30 lat Gemini”, która obejmowała większe sale i teatry w Polsce.
Opis koncertu
Podczas występu Kasia Kowalska przypomni swoje najbardziej znane piosenki z płyty „Gemini”, która ukazała się we wrześniu 1994 roku. Album ten wyróżnia się połączeniem liryczności z dynamicznym, mocnym brzmieniem rockowym. Wydarzenie pozwoli publiczności na doświadczenie tej muzyki w nowej, elektrycznej odsłonie, co stanowi odpowiedź na oczekiwania fanów artystki.
Autor: info_wydarzenia
Ostatnie Artykuły

Marcin Kydryński zamknie afrykańską opowieść w Forum Synagoga

Kurczaki i książki w Filii nr 6 - przedszkolaki już czują wielkanocny klimat

Ostrowski rower miejski dojeżdża do finiszu po latach coraz słabszych przejazdów

Na Piaskach Szczygliczka padły dwa awanse do finałów wojewódzkich

Podjechał hulajnogą i zniknął z cudzą elektryczną - policja szuka mężczyzny

ZST w krajowej czołówce Erasmus+ i otwiera uczniom drogę do Europy

Ostrów sprawdził, co czeka książki - biblioteczne seminarium przyciągnęło Wielkopolskę

Łagodność, brawa i stypendia podczas koncertu poetyckiego w I LO

Autobusy MZK pojadą świątecznie i wakacyjnie przez wielkanocny tydzień

W Filii nr 2 książka o Scortach przeniosła klub prosto do Włoch

Ostrów dorzuca miliony do budżetu i uruchamia falę nowych inwestycji

W gminie Ostrów Wielkopolski palmy zamieniły konkurs w świąteczne widowisko

Żużlowy finał wraca do Ostrowa – miasto szykuje stadion na wielkie emocje

