Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrów Wielkopolski

Gdzie oglądać filmy i seriale w sieci?

Długie jesienne wieczory wręcz zachęcają do tego, by spędzić je na oglądaniu filmów. Niestety obecna sytuacja pandemiczna nie sprzyja wyjściom do kina. Dobrą alternatywą jest zwinięcie się w kłębek pod kocem na kanapie i oglądanie telewizji. Co jednak zrobić, gdy oferta popularnych stacji telewizyjnych nas nie zadowala?

Z pomocą przychodzą strony do oglądania filmów przez Internet. W obecnym czasie pojawiła się ich spora ilość. W dodatku umożliwiają obejrzenie szerokiego wachlarza filmów i seriali. Spory w tym udział popularnych serwisów streamingowych VOD- takich jak Netflix, Player, HBO GO czy nowy w Polsce Amazon Prime Video. Jednak również w ich przypadku pojawiają się wady. Klienci mają zastrzeżenia do takich kwestii jak:

  • brak najnowszych premier kinowych,
  • limit transferu,
  • ograniczona ilość urządzeń, na których można oglądać filmy i seriale,
  • konieczność podania danych karty kredytowej czy numeru telefonu podczas rejestracji.

Świetną alternatywą dla komercyjnych serwisów streamingowych jest korzystanie ze stron internetowych umożliwiających oglądanie filmów i seriali na innych warunkach. Korzystając z tych stron możesz obejrzeć najnowsze hity filmowe w jakości HD i to w dodatku bez rejestracji. Nie musisz także martwić się limitem danych czy ilością urządzeń, na których możesz korzystać z tych serwisów. Wszyscy domownicy będą mogli wybrać film czy serial według swoich preferencji i obejrzeć je na swoich laptopach, bez obaw, że serwis zablokuje ich urządzenie z powodu przekroczonego limitu. Na stronach do oglądania filmów czy seriali online znajdziemy całą gamę gatunków od dokumentów, przez bajki dla dzieci, po horrory i komedie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Również jak w popularnych serwisach streamingowych, na stronach do z filmami i serialami online, możesz przerwać oglądanie i powrócić do niego w każdej chwili. W dodatku te serwisy odróżnia do platform VOD bardzo ważny szczegół- by obejrzeć najnowszy hit kinowy czy telewizyjny, nie musisz za to płacić lub opłata jest bardzo niewielka w porównaniu do miesięcznego abonamentu na platformach streamingowych, czy choćby  biletu do kina czy zakupy filmu na DVD. Musisz tylko pamiętać, że oglądając filmy i seriale na stronach online, możesz wykorzystać je tylko do własnego, domowego użytku. Nie wolno Ci ich kopiować czy rozpowszechniać. Jednak nie powinno to stawiać dla większości z nas żadnego problemu. W końcu chodzi nam o wieczorny relaks po długim dniu, a nie o założenie wypożyczalni DVD.

Gdzie oglądać filmy i seriale online? Do popularnych stron należą takie adresy jak np. https://zalukaj.org/filmy/. Wymieniać można naprawdę długo, ponieważ podobnych stron istnieje sporo. Nawet jeśli serwer jednego z serwisów będzie przeciążony przez zbyt dużą liczbę oglądających, z pomocą przyjdzie Ci wyszukanie innego adresu. Dlatego każdy znajdzie odpowiedni serwis dla siebie, gdzie obejrzy to na co ma ochotę, dokładnie wtedy, gdy ma na to ochotę. Co powiesz na wieczór filmowy dziś po pracy?