Dwóch 19-latków odpowie za przywłaszczenie portfela z pieniędzmi i dokumentami. Monitoring zarejestrował moment, jak 19-letnia dziewczyna zabiera portfel, który zgubił pokrzywdzony przed jednym z ostrowskich sklepów. Następnie pieniędzmi, które znajdowały się w portfelu kobieta podzieliła się ze swoim 19-letnim kolegą. Policjanci w całości odzyskali stracone mienie i przedstawili zarzuty.

31 lipca policjanci otrzymali informację o przywłaszczeniu portfela. Pokrzywdzony mężczyzna poinformował policjantów, że przed jednym ze sklepów zgubił portfel z pieniędzmi i dokumentami. Po chwili wrócił w rejon placówki, jednak portfela już nie było. W toku czynności policjanci ustalili, że zdarzenie to zarejestrowała kamera. Ostrowscy kryminalni po przejrzeniu monitoringu ustalili sprawcę i pojechali do miejsca zamieszkania kobiety widocznej na nagraniu.

Podczas rozmowy z policjantami 19-latka przyznała się do zabrania portfela i dodała, że portfel przekazała koledze, z którym podzieliła się znalezioną gotówką. Policjanci w całości odzyskali utracone mienie. Kobieta oraz mężczyzna usłyszeli już zarzuty.

Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Policjanci przestrzegają, że rzecz znalezioną należy zwrócić prawowitemu właścicielowi, zgłosić ten fakt na Policję lub zanieść do biura rzeczy znalezionych.