Policjanci zatrzymali 20-latka, który posiadał przy sobie 12 woreczków foliowych z narkotykami. Razem z nim były dwie osoby nieletnie, które nie powróciły do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Dodatkowo przy jednym z nieletnich znaleziono środki odurzające.

Wczoraj, 2 sierpnia ostrowscy kryminalni ustalili, że na jednym z adresów w Ostrowie Wlkp. ma znajdować się młoda osoba, która posiada przy sobie środki odurzające. Po przybyciu na miejscu policjantów, przy 20-latku znaleziono 12 woreczków foliowych, w których znajdowały się środki odurzające. Oprócz mężczyzny, w pomieszczeniu były również dwie osoby nieletnie, które nie powróciły do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Ponadto przy jednym z 17-latków znaleziono narkotyki.

Mężczyźni zostali zatrzymani, 20-latek oraz jeden z 17-latków odpowie za przestępstwo w związku z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii, trzeci – 17-latek został doprowadzony do Policyjnej Izby Dziecka w Poznaniu a następnie trafi do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.