Można już zgłaszać swoje teksty do konkursu poetyckiego „Zmowa słowa”. Poetycka rywalizacja organizowana jest po raz czwarty przez Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim i adresowana jest do młodych mieszkańców powiatu ostrowskiego.

zdjecie

To już czwarta edycja Powiatowego Konkursu Poetyckiego „Zmowa słowa”. W jego ramach każdy uczestnik może wysłać jeden autorski wiersz o dowolnej tematyce, co istotne – nie może on być wcześnie publikowany ani nagradzany w innych konkursach literackich. Teksty będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych (klasy III-V, klasy VI-VIII i szkoły ponadpodstawowe oraz studenci do 25 roku życia) przez profesjonalne jury.

Na teksty organizatorzy – Młodzieżowy Dom Kultury – czekają do 25 listopada. Wiersz należy wysyłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule: Konkurs ZMOWA SŁOWA. Regulamin oraz szczegółowe wytyczne dotyczące formatu tekstu, czcionki oraz tego, jak go opisać czy też jak wypełnić klauzulę RODO znajdują się na stronie organizatora konkursu: www.mdkostrow.pl

Informacja dotycząca rozwiązania konkursu zostanie zamieszczona na stronie internetowej MDK (www.mdkostrow.pl) lub na profilu facebookowym MDK. Koordynatorką konkursu jest Iwona Łęcka, nauczycielka zajęć poetycko-literackich w MDK. Szczegółowych informacji udziela sekretariat Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim: tel. 62 735-50-27.

Dodał(a): Biuro Promocji i Relacji Społecznych
Odwiedzin: 23
zmowa słowa