Galeria Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza jeszcze do obejrzenia wystawy ostrowskiego środowiska plastycznego. Pozostaje do Państwa dyspozycji do jutra 24 lutego 2023 r. Kto nie widział, ma jeszcze okazję spotkać się ze sztuką naszych artystów.  

zdjecie

12. biennale środowiska plastycznego powiatu ostrowskiego, to wystawa i spotkanie w artystycznym gronie, to prezentacja najświeższego, dwuletniego dorobku, ale i wypatrywanie kierunku i nowych form współtworzenia krajobrazu kulturowego „naszej małej ojczyzny”. 45 osobowości, bezkres wyobraźni, mistrzostwo warsztatu i bogactwo form. postaci, pejzaże, krajobrazy i abstrakcje w malarstwie, grafice, fotografii, rysunku, i rzeźbie.

zdjecie

,,-Jacy jesteśmy, to rodzinne spotkanie naszych twórców, podczas którego chwalimy się tym, co najświeższe, najnowsze, co nas inspiruje, co nas interesuje, czym w danym momencie się zajmujemy” - mówił na inauguracji Cezary Janiszewski dyrektor Galerii.

zdjecie

Iwona Ashaolu Olabisi. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu (1985). Malarka, grafik komputerowy; uprawia także ceramikę i fotografię. Autorka kilku wystaw indywidualnych, uczestniczka wielu wystaw zbiorowych i plenerów w kraju i poza jego granicami.

Izabela Borowicz. Malarka, emerytowana nauczycielka plastyki i instruktor galeryjnej Szkoły Rysunku, uczestniczka kilkunastu wystaw zbiorowych i plenerów.

Marcelina Wojtasik Bugzel. Absolwentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (edukacja artystyczna) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego (komunikacja wizerunkowa – branding). Była stypendystką Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i Młodzieży. Zajmuje się projektowaniem graficznym, ilustracją i malarstwem. Autorka kilku wystaw indywidualnych, uczestniczka wielu wystaw zbiorowych w kraju i za granicą.

Romana Cegielna-Szczuraszek. Absolwentka (licencjat) Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (sztuki projektowe; obecnie studentka II roku studiów magisterskich tejże uczelni), Szkoły Artystycznej „Asket” (zdobienie mebli), kursów florystycznego i fotograficznego. Zajmuje się malarstwem, kolażem, asamblażem i instalacją, rzeźbą, szyje, projektuje wzory na tkaniny, odnawia stare meble i pisze wiersze. Uczestniczy w licznych wystawach zbiorowych.

Małgorzata Dąbrówka. Brała udział w zajęciach Studium Sztuk Wizualnych w Poznaniu i warsztatach plastycznych Ostrowskiego Centrum Kultury, były pracownik tamtejszej galerii Na dole, od kilku lat jest kuratorką wystaw w Starej Przepompowni. Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych, indywidualnych, performance`ów i plenerów malarskich.

Paulina Dobrzyńska. Rzeźbiarka. Absolwentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (1992). Uczestniczka wystaw zbiorowych i plenerów. Pracowała w Młodzieżowym Domu Kultury oraz w Szkole Kwitnącej Myśli w Ostrowie Wielkopolskim, prowadziła także autorską pracownię plastyczną „Raszkowska 10”. Obecnie „ceramikuje się” w Pracowni Otwartej – Dzika Śliwka.

Mateusz Dolatowski. Absolwent Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (Malarstwo i Edukacja Artystyczna, 2014). Uprawia malarstwo portretowe i pejzażowe. Uczestniczy w plenerach i wystawach zbiorowych.

Iwona Garbacz. Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Uprawia malarstwo, grafikę i rysunek, a jej prace znajdują się w kolekcjach w kraju i poza jego granicami. Uczestniczka kilkunastu wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju, i za granicą.

Tadeusz Gaworzewski. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu. Profesor Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu – UAM w Poznaniu. Uprawia rysunek i malarstwo. Twórca malarskich miniatur chopinowskich i wielu portretów znajdujących się w zbiorach i kolekcjach prywatnych na całym świecie. Autor i uczestnik licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą (ponad 150). Laureat wielu nagród artystycznych. Juror m.in. ostrowskich Salonów Plastyki „EGERIA”. Swoje prace regularnie wystawia w galeriach autorskich w Ostrowie (Galeria Autorska Gaworzewski i Galeria Jednego Obrazu) i Odolanowie (Dom Pracy Twórczej – Galeria Brama R.18).

Lidia Głazik. Absolwentka (1998), a obecnie adiunkt Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (Pracownia Rzeźby). Ukończyła także Studia Podyplomowe w zakresie Arteterapii (2002). Doktorat (2010) obroniła na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Uprawia rzeźbę kameralną i plenerową. Uczestniczka wielu wystaw indywidualnych, plenerów i wystaw zbiorowych w kraju i za granicą.

Jakub Godziszewski. Absolwent Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (malarstwo i teoria sztuki). Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, oraz pozłotnictwem płatkowym. Trzykrotny stypendysta Rektora Uniwersytetu Adama Mickiewicza. W 2015 roku wyróżniony tytułem Osobowości Ostrowskiej Kultury. Autor kilku wystaw indywidualnych oraz uczestnik wielu wystaw zbiorowych w kraju i poza jego granicami. Nauczyciel plastyki w ostrowskim Młodzieżowym Domu Kultury.

Magdalena Grzybowska. Absolwentka, a obecnie wykładowca Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Rzeźbiarka, autorka instalacji, akcji artystycznych i obiektów, w których wykorzystuje film, fotografie, rysunek, zjawiska świetlne, sytuacje, gest, dźwięk i ruch. Uczestniczka licznych wystaw indywidualnych, zbiorowych i plenerów w kraju i zagranicą. Laureatka wielu nagród artystycznych. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2006 roku.

Maria Eleonora Hebisz. Absolwentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu i studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Łódzkiego. Odbyła staże naukowo-artystyczne w Peru, Meksyku, Chile i Argentynie, a także w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków, Wielkopolskiego Związku Artystów Rzeźbiarzy i Polskie Towarzystwo Studiów Latynoamerykanistycznych. Uczestniczka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą. Malarka, grafik i akcjonerka. Interesuje się antropologią wizualna, relacjami pomiędzy sztuką a polityką, polityką edukacyjną, edukacją poprzez sztukę, edukacją wielokulturową i międzykulturową.

Janusz Jurek. Absolwent Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu. Zajmuje się projektowaniem graficznym, fotografią, animacją 3D oraz nowymi formami twórczości wizualnej. Wykonuje ilustracje w nurcie generative art, polegającego na tworzeniu grafik za pomocą kodu programu. Zawierają one jednak sporo elementów klasycznego rysunku. Uczestniczy w konkursach i wystawach zbiorowych, a jego prace są publikowane, wyróżniane i nagradzane na arenie międzynarodowej. Od 1996 prowadzi NEO – Studio Grafiki Użytkowej.

Jagoda Kaszuba. Absolwentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu. Zajmuje się malarstwem (głównie akwarela i gwasz), ilustracją, formami przestrzennymi (mini instalacje) oraz grafiką (zarówno warsztatową jak i komputerową). Autorka oprawy graficznej wydarzeń Ostrowskiego Centrum Kultury i nauczycielka rysunku w I Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim. Laureatka nagród i wyróżnień. Uczestniczka wystaw zbiorowych i plenerów w kraju i zagranicą, oraz autorka kilku wystaw indywidualnych.

Karol Kierzynka. Absolwent Wyższej Szkoły Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu (renowacja i restauracja dzieł sztuki) oraz Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (ochrona dóbr kultury). Uczestnik licznych wystaw i zdobywca nagród. Autor plakatów Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, spektakli, festiwali i innych wydarzeń kulturalnych.

Aleksandra Kubica. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziale… ekonomii. Zawodowo zajmuje się ceramiką. Uczestniczy w plenerach i wystaw zbiorowych. Wspólnie z Magdaleną Przegoń prowadzą artystyczną Pracownię Otwartą Dzika Śliwka, w której organizują warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Agnieszka Lisiak „Skórka”. Absolwentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu oraz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Zajmuje się głównie rzeźbą i ceramiką. Prezentuje swoje prace na licznych wystawach zbiorowych oraz indywidualnych w kraju i zagranicą. Jest autorką wielu realizacji rzeźbiarskich. Uczestniczy w plenerach i warsztatach rzeźbiarskich, malarskich i ceramicznych. Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i zagranicą. Współtworzyła Studenckie Koło Ceramiczne „FORMA” na ASP we Wrocławiu. Jest wiceprezesem Wielkopolskiego Związku Artystów Rzeźbiarzy oraz członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków. Prowadzi autorską galerię i Pracownię Artystyczną UNIKAT. Jest również pedagogiem i wykładowcą. Organizuje i realizuje spotkania ze sztuką, warsztaty rzeźbiarsko-ceramiczne i malarskie dla dzieci i młodzieży.

Piotr Łopatka. Zajmuje się malarstwem, grafiką, rysunkiem, ilustracją, fotografią, grafiką użytkową. Projektuje plakaty, wydawnictwa albumowe, okładki płyt, znaki graficzne. Publikuje na łamach prasy krajowej i światowej. Prowadzi autorską pracownię projektową i studio fotografii – art studio. Tworzy od ponad 50 lat, wypracowując własny, rozpoznawalny styl. Ciągle jednak szuka nowych rozwiązań, eksperymentuje, sięga po nowe narzędzia. W ostatnich latach realizuje się też w cyklach graficznych, fotograficznych i malarskich. Autor 22 indywidualnych wystaw stałych, kilkudziesięciu wystaw indywidualnych, uczestnik licznych wystaw zbiorowych, Laureat wielu konkursowych nagród i wyróżnień (wielokrotnie Wold Design Contest w Kanadzie). Jego prace znajdują się w budynkach użyteczności publicznej, a także w zbiorach galerii i kolekcjach prywatnych w wielu krajach świata.

Marta Marszałł. Absolwentka Wydziały Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (2016). Zajmuje się malarstwem, rysunkiem oraz pozłotnictwem. Nagradzana za swoje prace, uczestniczy w licznych wystaw zbiorowych, jest także autorką kilku wystaw indywidualnych.

Gabriela Michalak. Absolwentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (multimedia). Zajmuje się fotografią, malarstwem i projektowaniem graficznym. Prowadzi zajęcia z fotografii oraz projektowania graficznego dla młodzieży oraz dorosłych. Uczestniczka wystaw zbiorowych i laureatka konkursów plastycznych.

Konrad Moszyński. Absolwent Wydziału Grafiki (2014; projektowanie graficzne, animacja) Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Zajmuje się kreowaniem wizerunku marek, projektowaniem logotypów, krojów pism, okładek płyt, opakowań, publikacji, wydawnictw, tekstyliów, szyldów, neonów, aranżowaniem wnętrz, tworzeniem murali oraz wszelkich innych form wizualnych, w tym teledysków i animacji. Od kilku lat prowadzi własne studio graficzne muchaDSGN.com i realizuje kreacje artystyczne dla klientów z całego świata. Członek Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej (od 2015) i grupy archiBUNT; w ramach projektu OSTERtype – zbiera informacje o starych szyldach, witrynach, logotypach i neonach w przestrzeni Ostrowa Wielkopolskiego (www.ostertype.com). Uczestnik kilku ważnych wystaw branżowych i laureat prestiżowych nagród i wyróżnień (portalu Behance, Cover awArts).

Sylwia Niełacna. Absolwentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (edukacja artystyczna). Zajmuje się malarstwem sztalugowym, fotografią oraz projektowaniem wnętrz. Uczestniczka kilkunastu wystaw zbiorowych i plenerów.

Elena Ovcharova. Absolwentka Wydziały Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (2011). Zajmuje się lalkarstwem, a także malarstwem, ceramiką, grafiką, ilustracją, asamblażem, projektowaniem ubioru. Prowadzi zajęcia z ceramiki, malarstwa i lalkarstwa w Środowiskowym Domu Samopomocy w Odolanowie. Uczestniczy w wystawach zbiorowych.

Bogna Płókarz. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu (1993, obecnie Uniwersytet Artystyczny) oraz Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (2000; studia podyplomowe). Uprawia rysunek, malarstwo, collage, asamblaż, formy przestrzenne. Uczestniczka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych.

Jan Pływacz. Zajmuje się malarstwem, uczestniczy w wystawach i plenerach zdobywając wyróżnienia i nagrody.

Maria Podskarbi-Hebisz. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych we Wrocławiu (1978; obecnie Akademia Sztuk Pięknych). Doktorat (1995) i habilitacja (2013) w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Profesor nadzwyczajny UAM w Poznaniu (od 2015), od 2013 kieruje Pracownią Rzeźby i Działań Przestrzennych na kaliskim Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym tej uczelni. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków, Wielkopolskiego Związku Artystów Rzeźbiarzy i Ostrowskiego Towarzystwa Naukowego. Twórczyni pracowni „Jaskinia sztuki”. Rzeźbiarka tworząca w cyklach obiekty ceramiczne zajmuje się także fotografią i grafiką, a jej prace znajdują się w zbiorach i kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą. Uczestniczka licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju, i za granicą, nagrodzona wieloma wyróżnieniami i nagrodami.

Piotr Przybyła. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Instytutu Sztuki w Cieszynie (2009). Zajmuje się malarstwem. Uczestniczy w plenerach malarskich i wystawach zbiorowych w kraju i za granicą, jest autorem wystaw indywidualnych, zdobywa nagrody i wyróżnienia w konkursach artystycznych.

Sławomir Roszkiewicz. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu. Uprawia rysunek i malarstwo. Uczestnik licznych konkursów, wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Jego prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i poza jego granicami.

Dorota Sandecka. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie (1986) i Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (malarstwo i rzeźba; z wyróżnieniem, 2013). Zajmuje się malarstwem i grafiką, projektowaniem graficznym, i fotografią. Uczestniczy w plenerach malarskich oraz w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych, a jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce i za granicą.

Sójka Mariusz. Absolwent Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu. Malarz, grafik i rysownik. Współtwórca „Galerii 80”. Uczestnik kilku wystaw i plenerów.

Sylwia Katarzyna Stodolna. Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu – Pracowni Gobelinu i Tkaniny Przestrzennej oraz Pracowni Malarstwa. Zajmuje się malarstwem, tkaniną artystyczną i grafiką komputerową. Uczestniczka kilkunastu wystaw zbiorowych.

Magdalena Szczuraszek Czaja. Absolwentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (podyplomowo, grafika komputerowa i tkanina artystyczna),
Zajmuje się projektowaniem wzorów na tkaniny, jest także instruktorką jazdy konnej i hipoterapeutką.

Maria Szeląg. Absolwentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu. Wieloletnia kuratorka wystaw i projektantka graficzna Ostrowskiego Centrum Kultury, obecnie kieruje tą instytucją. Uprawia malarstwo, grafikę i rysunek, a jej prace znajdują się w kolekcjach w kraju i zagranicą. Uczestniczka wystaw i plenerów.

Marcin Szorski. Odolanowianin. Absolwent Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu, (dyplom z malarstwa i projektowania witraży, 2001) oraz Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu (dyplom z malarstwa, 2017). Plastyk miejski w Odolanowie (2006), wyjechał do Irlandii, gdzie zdobywał doświadczenie w pracy ze szkłem, wykonując powierzone oraz własne projekty witraży oraz konserwacje i renowacje XVII i XIX- wiecznych witraży. Po powrocie do kraju (2009) otworzył własną, autorską pracownię witrażu, a jego prace spotkać można w kraju i wielu państwach Europy. Uczestniczy w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych.

Antoni Szwed. Absolwent Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie. Malarz. Uczestnik licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą.

Karolina Treska. Absolwentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, grafiką i rzeźbą. Uczestniczka plenerów i wystaw zbiorowych, autorka kilku wystaw indywidualnych.

Iwona Trzcińska. Ukończyła z wyróżnieniem studia w specjalności Grafika Komputerowa na Wydziale Informatyki Społecznej Akademii Nauk w Łodzi oraz Wydziału Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, fotografią i projektowaniem graficznym. Uczestniczy w plenerach artystycznych i wystawach zbiorowych, jest autorką kilku wystaw indywidualnych.

Paula Wange Burkietowicz. Architektka i ceramiczka. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej (2003) i podyplomowych studiów ceramicznych Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Członek Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej (od 2010). Nagradzana za projekty architektoniczne, uczestniczy w wystawach zbiorowych. Od 2018 roku prowadzi autorską pracownię ceramiczną Elements Studio Ceramika, gdzie wykonuje obiekty przestrzenne oraz serie naczyń użytkowych. Uczestniczy w wystawach indywidualnych oraz zbiorowych, a jej prace znajdują się wielu kolekcjach prywatnych.

Marta Łuczak Wasielak. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie i Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu. Uprawia malarstwo i rysunek. Jest wychowawcą w Bursie Szkolnej w Ostrowie Wielkopolskim

Szymon Wasielak. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem i Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem i projektuje płaskorzeźby. Specjalizuje się w portrecie i karykaturze, nie stroni jednak od pejzażu, architektury i abstrakcji, „bawi się” także rysunkiem satyrycznym, za które był nagradzany, a jego prace znajdują się w zbiorach prywatnym i muzealnych. Tworzy cykle rysunkowe znanych postaci, uczestniczy w wystawach zbiorowych, prowadzi pracownię artystyczną Simart i jest nauczycielem plastyki w ostrowskim Młodzieżowym Domu Kultury.

Paweł Więckowiak. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu (1994; obecnie Uniwersytet Artystyczny). Zajmuje się sztuką wideo, fotografią, malarstwem i projektowaniem graficznym. Uczestniczy w wystawach zbiorowych, jest autorem kilku wystaw indywidualnych.

Czesław Woś. Absolwent Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Był wieloletnim nauczycielem plastyki ostrowskich liceów, doradcą metodycznym Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu, wykładowcą kaliskich filii częstochowskiej WSP i poznańskiego UAM. Członek stowarzyszeń artystycznych Związku Polskich Artystów Plastyków i EKO-ART. Organizator Międzynarodowego Biennale Małej Formy Graficznej i Ekslibrisu w Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego i ilustrator poetów polskich. Realizuje grafikę warsztatową, ekslibris i rysunek. Uczestnik licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Laureat wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. Jego prace znajdują się w zbiorach i kolekcjach prywatnych na całym świecie. W 2007 wraz z żoną Bożeną zostali Ostrowianinami Roku.

Barbara Zabłocka. Absolwentka, z wyróżnieniem, Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu i Studium Projektowania Wnętrz we Wrocławiu. Malarka. Uznana plastyk, projektant, grafik komputerowy, scenograf i instruktorka pracowni plastyki Ostrowskiego Centrum Kultury, której prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych. Autorka kilku wystaw indywidualnych i uczestniczka kilkunastu plenerów, i wystaw zbiorowych.

 

„Z tej okazji przygotowane zostały specjalne materiały (tła pulpitu w Windowsie, obrazy biurka na Mac’ach) z kalendarium 24. miesięcy 2023-2024, w trzech najpopularniejszych wersjach (proporcjach) ekranowych: 4:3, 16:9, 16:10. Sprawicie nam i współuczestnikom wystawy wielomiesięczną radość częstując się poniższymi pakietami. Tapety ułożone zostały według kolejności miesięcy, co jest widoczne na początku nazw poszczególnych plików: 2301…, 2302…, 2303…Miłych spotkań życzymy!

fot."www.gsw.ostrowwlkp.pl”

Dodał(a): Zuzanna Jerzyk
Odwiedzin: 22
jj22strona.jpg jj22strona1.jpg jj22strona11.jpg jj22strona12.jpg jj22strona13.jpg jj22strona14.jpg jj22strona15.jpg jj22strona16.jpg jj22strona17.jpg jj22strona19.jpg jj22strona2.jpg jj22strona21.jpg jj22strona22.jpg jj22strona23.jpg jj22strona25_jpg.jpg jj22strona4.jpg jj22strona5.jpg jj22strona6.jpg jj22strona8.jpg jj22strona9.jpg jj22wernisaz_strona.jpg