Wczoraj, 20 lutego ostrowska Policja otrzymała zgłoszenie o kolizji drogowej, w której pojazd marki Renault Clio uderzył w przydrożny słup oświetleniowy. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Bzowej i Podmiejskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia, a gdy trafił w ręce Policji, po zbadaniu go okazało się, że był nietrzeźwy.

Wczoraj, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Bzowej i Podmiejskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Jak wstępnie ustalono, kierujący samochodem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup oświetleniowy, następnie oddalił się z miejsca zdarzenia i kilka metrów dalej na poboczu drogi zaparkował pojazd. Pracujący na miejscu policjanci ustalili świadków zdarzenia.

Funkcjonariusze w krótkim czasie dotarli do kierującego samochodem. Mężczyzna przebywał na terenie jednej z posesji. Został zatrzymany. Policjanci zbadali jego stan trzeźwości. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Dzisiaj, 25-latek usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.


 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.